7 GÜN 6 GECE KONAKLAMALI EN UCUZ YURT DIŞI TATİL PROGRAMI

Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü ve Ayışığı Leopar Truzim’in işbirliği ile düzenlediği 

Sharm El- Sheikh Dalış Turu ( 07 – 13 Temmuz 2019 )
SİZLERE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ ; YURT İÇİ TATİLİ FİYATINA,YURT DIŞI TATİLİ
2018 FİYATINA , 2019 da TATİL YAPIN

07 Temmuz 2019 Cumartesi Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat bilet, bagaj ve pasaport işlemleri için saat 21:00 civarı buluşma. 00:05 uçağı ile İstanbul Sharm El Sheikh Uçuşumuz gerçekleşecektir.
 
1.Gün 07 Temmuz 2019 Pazar: Saat 03:30’de Sharm El Sheikh’e varış. Pasaport işlemlerinin ardından yerel acentamız tarafından karşılanma ve konaklama yapacağımız Naabay’da bulunan Camel otelimize transfer. Otele yerleşme ve diğer işlemler. Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında dalış merkezi önünde saat 08:30’da toplanma. Bu esnada dalış merkezi kayıtları tamamlayacak sonrasında dalış teknemize transfer ve gün içerisinde 2 adet tekne dalışı. Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların otele dönüş. Konaklamamız Camel Otel’de gerçekleşecektir.
 
2.Gün 08 Temmuz 2019 Pazartesi: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dalışların ardından karaya dönüş ve otele transfer. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
3.Gün 09 Temmuz 2019 Salı: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
4.Gün 10 Temmuz 2019 Çarşamba: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
5.Gün 11 Temmuz 2019 Perşembe: Sabah kahvaltının ardından belirlenecek saatte teknemize transfer ve gün içinde 2 adet tekne dalışı.Yemekler açık büfe teknede yenilecektir. Dalış yapmayan misafirlerimiz extra olarak teknemize katılabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler dalış limitleri dahilinde gece dalışı yapabilirler. Konaklamamız Camel Otelde.
 
6.Gün 12 Temmuz 2019 Cuma: Sabah kahvaltının ardından desatürasyon süresinden dolayı serbest gün. Cumartesi günü de odalarınız size aittir.
 
7.Gün 13 Temmuz 2019 Cumartesi: Saat 00:30’da otelden havaalanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus Hava Yolları ile 03:30 uçuşu ile Sharm El Sheikh – İstanbul uçuşumuz. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu
 
ÜCRET:
DALICI: 600 EURO
DALICI OLMAYAN: 550 EURO
SINGLE ODA FARKI:70 EURO fark alınır. ( Yanlız kalacak arkadaşlar )
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
 
Havaalanı – Otel – Havaalanı Transferleri
Bize özel tekne ile 5 Günde 10 dalış
Dalışlarda kullanılacak olan dalış malzemelerinin temini kulübümüz tarafından yapılacaktır.
7 Gece otelde oda + kahvaltı oda paylaşımlı konaklama
Dalıcı olmayanlar için 5 gün tekne katılımı rehberli şnorkel dalışı
Dalışbölgelerine yapılacak tüm transferler
Tüp 12 lt AL, Ağırlık, Kemer
Nitrox brövesi olanlar için Nitrox dalışları max.%32, 12 lt tüp
TURSAB Seyahat güvence sigortası
Teknede alınan öğle yemeği & içecekler
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 
Tüm uçakla ulaşım (Uçak bileti)
Mısır Vizesi ( 60 Euro)
Ras Muhammed Milli Park Ücreti ( 5 € )
Akşam yemekleri
Haftalık sigorta (15 €) dalışmerkezince yapılacaktır.
Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş hizmetler
Gece Dalışı ve Batık Dalışları ( Arzu edilen batığa göre farklı ücretleri vardır)
GECE DALIŞI YAPMAK İSTEYEN DALICILARIN MUTLAKA DALIŞ BİLGİSAYARI KULLANIYOR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
 
ÖNEMLİ HEDİYELERİMİZ
 
1- DALIŞ MALZEMELERİ OLMAYAN ARKADAŞLARA TÜM EKİPMAN ÜCRETSİZ SAĞLANACAKTIR.
2- SU ALTI FOTO ve VİDEO ÇEKİMLERİ ÜCRETSİZ
3-NİTROX UZMANLIKLARI OLMAYAN SSI ve TSSF ÖĞRENCİLERE SADECE KİT FİYATI BEDELİNE UZMANLIKLAR VERİLECEKTİR.
 
Vize: Vize için tura gitmeden konsolosluktan vize alınması gerekmekte. Pasaportunuzda ülkeye girişt arihinden itibaren 3 ay süre olması gerekiyor.Vize işlemlerinizi bireysel olarak yapabileceğiniz gibi acentamız da bu konuda yardımcı olabilir.Vize işlemleri için pasaportunuzun bilgi yüzünün kopyası, pasaportunuzun aslı, 2 adet beyaz fonda biometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Pasaportun konsoloslukta kalış süresi 1 hafta arasında olabilmektedir.
 
Önemli Bilgiler:
 
Dalışların ilk günü ilk dalış, tüm dalıcıların (Eğitim seviyelerine bakılmaksızın) kontrol dalışıdır. Kontrol dalışı dalış merkezi liderlerince dalıcıların dalış seviyelerinin tespiti, dalıcıların uygun ağırlık, ekipman ayarlamaları için kolay bir parkur seçilerek gerçekleştirilir. Dalış liderlerince dalıcılardan dalışın başında bazı temel becerilerin tekrarı istenebilir (maske çıkar-tak, regülatör bulma, palet ucu nötr yüzerlik gibi). 6 ay ve daha uzun süre dalış yapmamış olanlardan ise beceri tazeleme talep edilebilir. Bu durumda olanların tur öncesi süreçte dalış yapmaları gerekmektedir veya merkezimizin herhangi bir dalış etkinliğine katılmaları halinde ise (Scuba Skills Update) scuba becerileri güncellemeleri ücretsiz olarak yapılacaktır. Dalıcıların yapmadıkları dalışlarının ücret iadesi yapılamamaktadır.
 
Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir.
 
Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuşöncesinde saatler değişebilir.
Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda her hangi bir müdahalede bulunamamaktadır.
Sözleşme ve İade Şartları
http://ayisigidiving.com/sozlesme_ve_iade_sarlari.aspx
 
Tur satın alındığında yukarıda ki hükümler turu satın alan tarafından kabul edilmiş sayılır.
 
NOT: BU ORGANİSAZYON AYIŞIĞI DALIŞ MERKEZİ ve LEOPAR TURİZM A9704 ACENTALIĞI İLE ORTAKLAŞA YAPILMAKTADIR.
DETAYLAR İÇİN : 0532 5426843 İRTİBATA GEÇİNİZ
www.mersindalismerkezi.com
 
 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,