Okulumuzun kadrosu, Mersin Dalış Merkezi ilkelerini benimsemiş ve dalış konusundaki profesyonellikleri tartışılmaz kişilerden oluşmaktadır. Mevcut kadromuz dalış ve dalışla ilgili her konuda sürekli eğitim almakta olup yüksek kaliteyi arayan öğrencilerimize en iyi ve en güvenli servisi sunmaktadır. Mersin Dalış Merkezi, aynı zamanda dalış güvenliği ve tüketici bilincinin oluşması için guruplara özel ücretsiz seminerler düzenlemektedir.

VİZYONUMUZ

1- Uyguladığı kaliteli, güvenli, ciddi ve farklı dalış faaliyetleriyle dalış dünyasına katkılar sağlamak.
2- Su altı Dünyasında verdiği ciddi kaliteli eğitimlerle Türkiye’de ve Dünya da önde gelen dalış okulları arasında olmak.

MİSYONUMUZ

1- Konusunda uzman kadrosuyla dünya standartlarında ciddi, güvenli ve kaliteli dalış eğitimleri vermek.
2- Su altıyla ilgilenen profesyonel veya amatör balıkadamları konu ile ilgili daha iyi iletişim kurabilmeleri için ortak bir platform geliştirmek ve sürekliliği sağlamak.
3- Sualtı dünyasını korumak ve tanıtmak için gençleri bu konuda bilgilendirmek ve eğitimlerinde yardımcı olmak.
4- Çevreye duyarlı dalıcılar yetiştirmek.

STRATEJİMİZ

1- Takım Ruhu: Başarımızın altın anahtarı; Sırrı güçlü bir takım ruhuyla hareket etmektir. OLMAZSA OLMAZIMIZDIR.
2- Doğruluk: Her zaman yönetmeliklere, yasalara uygunluğumuzu ön planda tutarız ve bu konuda anlayış bekleriz.
3- Sorumluluk: Öğrencilerimizin ve birlikte çalıştığımız kişilerin gelişimlerini sorumluluk ilkesi ediniriz ve her zaman destek veririz.
4- Yaratıcılık: Yeni metotlar geliştirerek, fırsatları yaratmak ve yakalamak, sorunları çözmek ve mükemmele ulaşmak için yaratıcılığımıza ve de sesimize güveniyoruz.
5- Öngörülü Olmak: Çıkabilecek problemleri önceden sezer, ortaya çıkmasını beklemeden sorunu buluruz ve üzerine gideriz. Sorunu tespit eder önlemini sorunsuz eğitimler ve çalışmalar için taviz vermeden kalıcı çözümler yaratarak alırız.

Yorumlar (0)

Yorum yaz