Şnorkel sualtı maceralarına başlamak için harika bir yoldur. Yeni ve büyüleyici bir dünyayı keşfetmeye başlamanız için bir şanstır. Her yaş için uygundur, şnorkel aktivite ve rahatlama sağlar – Aradığınız ne olursa olsun.

YÜZYILLAR BOYUNCA, SUALTI DÜNYASININ GIZEMI VE GÜZELLIĞI, INSAN IRKINI ADETA BÜYÜLEDI.

Bugün, yeni bir dünyada macera için her zamankinden daha fazla arayışlarımıza devam ediyoruz. Biz deniz hayvanları ile yüzmeyi, suda ağırlıksızlığı hissetmeyi özlüyoruz ve okyanus kayalıklarının güzelliğine hayranız.

Şnorkel, genç ya da yaşlı herkes için , küçük bir eğitim ve en az ekipmanla zevk ve heyecan verici bir faaliyettir. Şnorkel, nerede yaşarsanız yaşayın yıl boyunca yapabileceğiniz büyük bir faaliyettir. Yerel göl veya nehirleri keşfetmek, güzel okyanus resiflerini keşfetmek, size en yakın şnorkelle dalış deneyimi mevcut.

ŞNORKELLE DALIŞ DENEYIMINDEN EN IYI ŞEKILDE YARARLANMAK IÇIN, AKREDITE EDILMIŞ BIR SSI ŞNORKEL PROGRAM ARACILIĞIYLA, DOĞRU BECERILERI KALITELI ŞNORKEL EKIPMANLARI ILE ÖĞRENMEK GEREKIR.

Snorkelci için pek çok faaliyet vardır (örn: Sualtı Fotoğrafçılığı) ve yerel SSI Dalış Merkezi veya Resortları, size doğru yönde yardımcı olabilir. Şnorkelle dalışın dalış seyahatlerinizde deneyimden daha çok sınırsız olanaklar sağlayan heyecan verici bir boş zaman aktivitesi olduğunu hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.