YENİ MACERALAR DENEYİMLEYİN, YENİ DÜNYALAR KEŞFEDİN!

Hiç bir yunus gibi yüzmeyi hayal ettiniz mi? Ya da denizin altında nefesinizi tutarak süzülmenin nasıl bir şey olacağını merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise SSI Serbest Dalış programlarını incelemenizi ve serbest dalışı kendinize uygun bir tempoda öğrenmenizi tavsiye ediyoruz!

Serbest dalış sağlıklı ve fit bir yaşamın yanı sıra sualtı dünyasının büyüleyici ve sessiz dünyasını deneyimlemenizi de sağlayacaktır. İster 5 metre, ister 15 metre ya da daha fazla, Serbest dalış her yaştan meraklıları için uygun bir su sporudur. Sualtında tamamen doğal bir şekilde, bir balık gibi hareket etme özgürlüğünü verir. Doğayı en sade ve saf şekliyle keşfederken kabarcık gürültüsü ve ağır ekipman yükünden de kurtulmuş olursunuz.
Soğuk göl sularından sıcacık tropikal okyanuslara kadar, serbest dalış ile sınırsız sualtı keşif fırsatlarınız olacak. Kalbi pompalatan aksiyonlardan sakin gevşemelere kadar pek çok farklı hissi yaşayacaksınız. Aradığınız her ne ise, SSI sizi “Mutlak Serbest Dalış Deneyimi”ne hazırlayacaktır.


TEMEL SERBEST DALIŞ

Temel Serbest Dalış eğitimi sizi suya sokarak serbest dalışın ne olduğuna dair bir fikir verecektir. Bu kursa katılarak serbest dalışın sizin için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Her hâlükârda şnorkel gezintileriniz artık daha bilinçli ve keyifli olacak!

Daha ileri seviyede serbest dalış eğitimleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.