Su altı dünyasının essiz güzelliklerini bizim ile paylaşmaya sizi davet ediyoruz. Kendinize bir iyilik yaparak biraz zaman ayırın sessiz dünyayı keşfe beraberce çıkalım

1 Yıldız Dalıcı Sertifika Düzeyinin Tarifi:

Eğitimi basari ile tamamlayarak bir yıldız dalıcı kimliği almaya hak kazanan dalıcı, dalış ile ilgili teorik konularda bilgilenmiş, dalış donanımlarının hepsini uygun olarak kuşanıp çıkarabilen, bunları sualtında doğru olarak kullanıp dalabilen ve yanında en az üç yıldız dalıcı ya da bir dalış eğitmeni ile açık deniz dalislari yapmaya hazır dalıcı haline gelmiş olur. Bir yıldız dalıcının dalış derinliği siniri ise 18 metredir. Gece dalışı yapamaz.

1 Yıldız Dalıcı Katilim Şartları:

1 yıldız eğitim programına katılmak için yüzme bilmek, en az ilkokul mezunu olmak ve 14 yaşını doldurmuş olmak gerekir. 18 yaşını doldurmamış adaylar için veli izin belgesi alınacaktır (bu yazının bir örneği federasyonumuz web sitesinde yer almaktadır). Aletli dalış yapmanızda sakınca olmadığına dair sağlık bildirim formu tarafınızdan doldurularak (18 yaşından küçük adaylarda veli tarafından doldurulacaktır) eğitim dosyanıza konacaktır. Gerekli hallerde doktor raporu istenecektir.

Kursa Katilim İçin gerekenler;

  • Nüfus Kağıdı Fotokopisi
  • 2 Adet Resim
  • Kurs Katilim Formu
  • Sağlık Bildirim Formu

EĞİTİMLER PROGRAMLARI HAKKINDA DAHA TEDAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİN…

05325426843